O NAS Karolina Wokalistka o mocnej i charakterystycznej barwie głosu, może śpiewać non stop. Już jako kilkuletnia dziewczynka zaczęła występy na scenie jako solistka i kształcić się na prywatnych zajęciach wokalnych. Wyzwania podejmuje bardzo chętnie, są dla niej motywacją do działania. Jej jedyną i największą pasją jest śpiewanie Michał Perkusista, pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w wieku 10 lat grając w zespole szkolnym, a później doskonaląc swoje umiejętności w Młodzieżowym Domu Kultury. W 1991 r. wspólnie z basistą Arkadiuszem Olczykiem stworzyli zespół NO NAME. W ostatnim czasie zamienił perkusję akustyczną SONOR na elektroniczną ROLAND, która daje większe możliwości brzmieniowe. W tajniki gry na perkusji zaczął już powoli wprowadzać swojego 7 letniego syna. Marcin Gitarzysta solowy Zespołu NO NAME, swoją przygodę z gitarą rozpoczął od najmłodszych lat. Doświadczenie zdobywał w wielu zespołach muzycznych, realizuje także własne projekty solowe. Występował na festiwalach muzycznych m.in. FAMA, WOŚP...

Instrumentarium – gitara elektro-akustyczna Ibanez, elektryczna Ibanez R6, Fender Stratocaster
Nagłośnienie - wzmacniacz VOX
Efekt - Line 6 POD xt Live
Olek Basista i wokalista. Pochodzi z rodziny o tradycjach muzycznych. Ojciec jest zawodowym muzykiem, który także grał w zespole przez 25 lat. Olek od 1990 roku uczęszczał do Młodzieżowego Domu Kultury doskonaląc grę na gitarze basowej. Potrafi grać na trzech instrumentach.

Instrumentarium - gitara IBANAZ BTB. Fender jazz bass
Nagłosnienie - kolumna basowa CARVIN RED 600W , głowa basowa Ashdown 400W
Krzysztof Krzysztof pochodzi z rodziny o korzeniach muzycznych. Rozpoczal swoją przygodę z muzyką w 89 roku , jest także kompozytorem własnych utworów potrafi grać na instrumentach klawiszowych, akordeonie i perkusji.
Instumenty: Roland BK 9
Śpiewamy na trzy wokale męskie i jeden damski !